Logo Pracuj.pl

Serwisant małego AGD

Vivamix Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

4 700–5 600
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Vivamix Sp. z o.o. Sp. K.

Mrówcza 208

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie napraw mechanicznych i elektrycznych małego AGD
  • Prowadzenie przeglądów regulacyjnych
  • Uzupełnianie prostej dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • Energiczność
  • Umiejętność utrzymania porządku
  • Znajomość jęz. polskiego w mowie i piśmie
  • Uprawnienia elektryczne

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe
  • Zamiłowanie do majsterkowania

To oferujemy

  • Umowę o pracę /praca w godzinach 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku/
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne premie
  • Obiady
  • Kulturalne miejsce pracy

Firma Vivamix to dystrybutor małego AGD marki KitchenAid w Polsce od 1991r. W naszej siedzibie w Wawrze (2 minuty spacerem z PKP Anin), w rodzinnej atmosferze prowadzimy Autoryzowany Serwis sprzedawanych przez nas urządzeń.

Serwisant małego AGD, Mrówcza 208, Warszawa