Oferta pracy

Serwisant

APATOR POWOGAZ S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia u klientów Radiowego Systemu Odczytu

  • montaż urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Radiowego Systemu Odczytu

  • wykonywanie programowania nakładek oraz dostaw do podwykonawców

  • samodzielne programowanie i wymiana nakładek w sytuacjach serwisowych

  • prace związanych ze wdrożeniem systemów radiowych

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi programów odczytowych

  • raportowanie o zaobserwowanych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzeń

  • koordynacja prac związanych z odczytami (opracowanie i gromadzenie danych oraz przekazywanie danych do klientów w ustalonych terminach)

  • serwis, w tym: przeglądy terminowe, wymiana uszkodzonych urządzeń, aktualizacja oprogramowania)

  • naprawa urządzeń produkcji Apator Powogaz S.A. zgłoszonych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym: ciepłomierzy kompaktowych, ciepłomierzy rozłącznych, czujników, wodomierzy mieszkaniowych i pozostałych urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie Średnie w zakresie instalacji i ciepłownictwa

  • znajomość obsługi komputera w tym Excel

  • wiedzy w zakresie urządzeń i systemów pomiarowych w zakresie wody i ciepła

  • dyspozycyjność częste wyjazdy służbowe

  • prawo jazdy kat B

  • umiejętność wykonywania prac serwisowych (wymiana wodomierzy, ciepłomierzy, podzielników ciepła)

  • zaangażowanie i etyka pracy (częsty kontakt z klientem)

  • umiejętność pracy pod presją, otwartość na nowe wyzwania oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przejrzysty system premiowania

  • niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód służbowy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału. Posiadamy 3 spółki zależne w Polsce i zagranicą

  • partnerską atmosferę

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość korzystania z Apartamentów firmowych w Kołobrzegu

  • dofinansowanie do okularów

  • paczki świąteczne dla dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy