Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant maszyn budowlanych

  • Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy zajmującej się serwisem maszyn budowlanych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko

    Serwisant maszyn budowlanych (Niemcy)
    Miejsce pracy: Niemcy

    Obowiązki:

    • Naprawy i modernizacje maszyn budowlanych,
    • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
    • Przeprowadzanie napraw maszyn powstałych podczas eksploatacji,
    • Przegląd maszyn budowlanych przed sprzedażą.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych,
    • Znajomość budowy maszyn budowlanych tj. koparek, ładowarek, kruszarek, przesiewaczy, walców, spychaczy,
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • Wykształcenie kierunkowe techniczne,
    • Ogólna znajomość mechaniki,
    • Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
    • Mile widziane osoby z własnym samochodem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
    • Pewną i legalną prace na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
    • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
    • Pracę od zaraz na stałe,
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.