Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Maszyn CNC

PROMOTECH

PROMOTECH

Elewatorska 23

Starosielce

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale Utrzymania Ruchu

  • serwis oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC.

  • utrzymanie parku maszynowego w sprawności. diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego

  • praca na wysokości.

  • praca zmianowa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku – mechanicznym, budowa maszyn(lub pokrewne)

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych,

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką i budową maszyn sterowanych numerycznie (układy hydrauliczne, pneumatyczne)

  • znajomość podstaw związanych z elektrycznym sterowaniem maszyn.

  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do 1kV

  • samodzielność, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • doświadczenie serwisanta maszyn CNC lub na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • dofinansowanie studiów

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • bogaty pakiet ZFŚS

  • atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe

  • zakładowa biblioteka

  • miesięczny dodatek za niepalenie