Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant maszyn CNC

STÜRTZ POLSKA sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie maszyn do obróbki profili PCW

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn i urządzeń

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z obsługi maszyn i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów

  • Analiza przyczyn awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego ( budowa maszyn, automatyka, elektronika)

  • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku/ w branży lub przemysłowym utrzymaniu ruchu

  • Biegłej znajomości zagadnień z zakresu: automatyki, pneumatyki, elektroniki i mechatroniki

  • Umiejętności samodzielnej naprawy urządzeń

  • Praktycznej umiejętności pracy z dokumentacja techniczną oraz schematami instalacji elektrycznej

  • Znajomości oprogramowania CAD/CAM

  • Posiadania uprawnień SEP do obsługi , konserwacji i napraw do 1 kv

  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego ( niemiecki mile widziany)

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Uprawnienia na wózek widłowe mile widziane

  • Dyspozycyjności, punktualności i zaangażowania w powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Współpracę z kreatywnymi ludźmi o bogatych doświadczeniach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia

O nas

Stürtz Polska Sp. z o.o. jest jedynym autoryzowanym przedstawicielstwem na Polskę niemieckiego producenta maszyn i urządzeń do produkcji PCW - Stürtz Maschinenbau GmbH. Oferuje kompleksowe portfolio produktów dla produkcji okien i drzwi PCW - od obróbki profili po linie zgrzewające i czyszczące, montaż wyposażenia, przenoszenie szkła i logistykę materiałów. Całość można kontrolować i monitorować za pomocą autorskiego oprogramowania „PRO OPT”. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy czy kompletny system automatyzacji, rozwijająca się firma produkująca okna lub duża fabryka -Stürtz jest silnym partnerem i służymy wsparciem na każdym etapie rozwoju produkcji."