Serwisant Maszyn do Obróbki Drewna

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.07.2018
  • Ważna jeszcze 28 dni (do 13.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Heban

    Autoryzowany dealer znanego producenta maszyny do obróbki drewna włoskiej firmy SCM GROUP poszukuje pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Instalacja i serwis maszyn do obróbki drewna (maszyny klasyczne tj. pilarki formatowe, strugarki, okleiniarki, szlifierki)

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki (budowy maszyn)
    • Czytanie schematów elektrycznych
    • Znajomość obsługi komputera
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę dla jednego z największych producentów maszyn do obróbki drewna
    • Pracę w terenie, obszar wielkopolska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Heban Grzegorz Rudziński z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grochmalickiego 8/1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail grudzinski@scmgroup.com

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.