Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Maszyn do Obróbki Drewna

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Heban

    Autoryzowany dealer znanego producenta maszyny do obróbki drewna włoskiej firmy SCM GROUP poszukuje pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Instalacja i serwis maszyn do obróbki drewna (maszyny klasyczne tj. pilarki formatowe, strugarki, okleiniarki, szlifierki)

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki (budowy maszyn)
    • Czytanie schematów elektrycznych
    • Znajomość obsługi komputera
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę dla jednego z największych producentów maszyn do obróbki drewna
    • Pracę w terenie, obszar wielkopolska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Heban Grzegorz Rudziński z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grochmalickiego 8/1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.