Logo Pracuj.pl

Serwisant Maszyn - elektryka, mechanika, silniki

PGB Human ResourcesO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Rekrutujemy dla

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, dystrybutora urządzeń i maszyn specjalistycznych, poszukuje kandydata na stanowisko Mobilnego Serwisanta Maszyn.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów maszyn.
  • Współpraca z Klientami na powierzonym terenie (jedno województwo).
  • Transport maszyn i części.
  • Wsparcie techniczne Klientów.
  • Prowadzenie protokołów i dokumentacji przeprowadzonych napraw, przeglądów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie napraw maszyn, urządzeń, pojazdów np. wózki widłowe, podnośniki, maszyny komunalne, sprzątające lub inne.
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki, pozwalająca na rozwiązywanie problemów technicznych maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na określonym terenie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia produktowe i serwisowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Aktualne oferty pracodawcy
SM_0622_PL_WAI

Serwisant Maszyn - elektryka, mechanika, silniki, Katowice