Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant maszyn górniczych dołowych i powierzchniowych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Serwisant
    maszyny górnicze dołowe i powierzchniowe
    Siedziba Firmy: Tychy
    Teren działania: Polska Południowa

    Zakres obowiązków:

    • Montaż i demontaż maszyn górniczych u klienta,
    • Aktywny udział w realizacji usług serwisowych i profilaktycznych,
    • Aktywny udział w nadzorze oraz utrzymaniu wysokiej sprawności maszyn górniczych firmy Joy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie o specjalności elektryk, elektronik, mechanik, automatyk,
    • Znajomość urządzeń przemysłowych oraz zasad ich działania,
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
    • Posiadanie aktualnych odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych,
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy,
    • Prawo jazdy kat. „B”,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i delegacjach, częste zjazdy w podziemia kopalń.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy pod ziemią,
    • Doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz obsłudze maszyn górniczych,
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
    • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
    • Bardzo dobre wynagrodzenie i stabilne warunki pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres:
    Joy Global (Poland) Sp. z o.o.
    43-100 Tychy, ul. Murarska 20

    lub pocztą elektroniczną na adres:

    z dopiskiem w temacie: Serwisant

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.