Serwisant maszyn górniczych dołowych i powierzchniowych

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 poszukuje kandydatów na stanowisko:
(Miejsce pracy: Tychy)

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż maszyn górniczych u klienta,
  • Aktywny udział w realizacji usług serwisowych i profilaktycznych,
  • Aktywny udział w nadzorze oraz utrzymaniu wysokiej sprawności maszyn górniczych firmy Joy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie o specjalności elektryk, elektronik, mechanik, automatyk,
  • Znajomość urządzeń przemysłowych oraz zasad ich działania,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Posiadanie aktualnych odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy,
  • Prawo jazdy kat. „B”,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i delegacjach, częste zjazdy w podziemia kopalń

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy pod ziemią,
  • Doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz obsłudze maszyn górniczych,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobre wynagrodzenie i stabilne warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres:
Joy Global (Poland) Sp. z o.o.
43-100 Tychy, ul. Murarska 20

lub pocztą elektroniczną na adres:

z dopiskiem w temacie: Serwisant

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się