Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Maszyn i Urządzeń

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa urządzeń takich jak; wyważarki, montażownice, urządzenia do obsługi układów klimatyzacyjnych aut, podnośniki warsztatowe, urządzenia do geometrii

  • instalacja i szkolenia przy uruchomieniu urządzeń

  • kontrola stanu magazynowego w przypisanym magazynie

  • współpraca z centralą serwisu w Pobiedziskach

  • współpraca z Kierownikiem Serwisu

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie zawodowe, mile widziane o profilu technicznym (automatyka, elektronika, mechanika)

  • doświadczenie w pracy jako serwisant (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektryki

  • uprawnienia elektryczne do 1kV

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia UDT konserwatora dźwigników lub są gotowe takie uprawnienia zdobyć (finansowane)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TIP-TOPOL Sp. z o. o. istnieje ponad 30 lat. Jesteśmy największym polskim producentem membran do zawieszeń pneumatycznych do samochodów ciężarowych i autobusów, a także wiodącym dostawcą materiałów naprawczych, eksploatacyjnych czy wyposażenia dla serwisów oponiarskich. Działalność firmy to także produkcja ciężarków do wyważania kół samochodów, produkcja urządzeń dla serwisów oponiarskich, usługi serwisowe.

Zatrudniamy 300 pracowników w Pobiedziskach (woj. wielkopolskie) oraz na terenie Polski.

Firma posiada certyfikaty ISO 14001, IATF 16949 a także wyróżnienia „Gazele Biznesu”, "Rozważna firma", "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Wielkopolska Nagroda Jakości".

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

województwo mazowieckie, podlaskie; częściowo warmińsko-mazurskie oraz lubelskie