Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant maszyn i urządzeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma AUER Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy AUER Strahltechnik z Mannheim, która od ponad 65 lat produkuje iniekcyjne i ciśnieniowe, bezpyłowe kabiny śrutownicze (piaskarki)
    oraz specjalistyczne automaty śrutownicze.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis, instalację oraz wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, dyspozycyjność
    • Techniczne zdolności manualne
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość obsługi komputera
    • Zaangażowanie w wykonywane zadania

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
    • Stałe zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami
    • Narzędzia pracy serwisanta

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    bottom