Serwisant maszyn i urządzeń (wyważarki, montażownice do kół, podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji w samochodach)

Colmec Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie stanu technicznego oraz naprawy maszyn,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • wykonywanie instalacji rozruchowych u klientów i szkolenie pracowników w zakresie ich obsługi,
  • diagnozowanie awarii,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • raportowanie działań,
  • ścisła współpraca z działem serwisu,
  • wykonywanie napraw według ustalonego harmonogramu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym (automatyka, elektronika, mechanika),
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektryki,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV-mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystania z dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność na stanowisku pracy.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT konserwatora dźwigników,
  • doświadczenie w pracy w charakterze serwisanta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole chętnie dzielącym się doświadczeniem.

Renomowana firma branży oponiarskiej działająca na terenie całego kraju poszukuje kandydata na stanowisko: Serwisant maszyn i urządzeń (wyważarki, montażownice do kół, podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji w samochodach).

Serwisant maszyn i urządzeń (wyważarki, montażownice do kół, podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji w samochodach), opolskie