Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest GRAVIT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko kierownika marketu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Serwisant Maszyn

GRAVIT Sp. z o.o. Sp. komandytowaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Fachowy i kompleksowy serwis techniczny maszyn komunalnych, wózków widłowych oraz ładowarek

  • Naprawy, konserwacje i przeglądy techniczne maszyn

  • Analiza, diagnostyka i usuwanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych

  • Naprawy hydrauliczne, pneumatyczne, mechaniczne, elektryczne itp.

  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych czynności.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość mechaniki w zakresie budowy i naprawy maszyn komunalnych, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych

  • Umiejętność diagnoz i napraw maszyn

  • Umiejętność obsługi sprzętu używanego do celów diagnostycznych, czytania schematów i rysunków

  • Znajomość systemów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych, istotnych dla naprawy sprzętu

  • Umiejętność obsługi standardowych narzędzi informatycznych i internetu

  • Umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia konserwatora UDT

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy

Kim jesteśmy? Od ponad 30 lat – jako autoryzowany dealer najlepszych światowych marek - dostarczamy naszym klientom sprzęt rolniczy, komunalny oraz części do maszyn takich jak Manitou, John Deere, Horsch, Kubota, Hardi, Kuhn, Unia, Husqvarna, Shell oraz wielu innych.

Przewiń do profilu firmy

co to?