Logo Pracuj.pl

Serwisant maszyn

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie serwisowanie maszyn - sprężarek przewoźnych, generatorów prądu i pomp z napędem spalinowym
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn
  • Diagnozowanie i naprawa uszkodzeń
  • Wstępne uruchamianie maszyn i szkolenie użytkowników
  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych
  • Praca w terenie, świadczenie usług u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – technik/inżynier/mechanik
  • Doświadczenie w serwisie maszyn (doświadczenie w zakresie napraw maszyn, silników spalinowych, automatyki i elektroniki będzie dużym, dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie w pracę
  • Osobowość ukierunkowana na klienta
  • Zdolności organizacyjne i systematyczność w działaniu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Łatwość w komunikacji i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogatą ofertę benefitów i świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe
  • Możliwość rozwoju (szkolenia w kraju i zagranicą)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód, laptop, mobilny telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne

Dział firmy Atlas Copco zajmujący się technologią Power Technique oferuje rozwiązania w zakresie powietrza, mocy i przepływu dzięki takim produktom, jak sprężarki mobilne, pompy, wieże oświetleniowe i generatory, a także wiele uzupełniających się produktów. Oferuje również wynajem specjalistycznych urządzeń i świadczy usługi za pośrednictwem dedykowanej, globalnej sieci. Kierując się przyszłościowym podejściem do innowacji, Power Technique zapewnia zrównoważone rozwiązania w zakresie wydajności w wielu branżach, w tym budownictwie, przemyśle wytwórczym, wydobyciu ropy naftowej i gazu oraz wierceń poszukiwawczych. Obszar biznesowy ma siedzibę w Antwerpii, w Belgii. Główne jednostki produkcyjne znajdują się w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Ameryce Północnej.

Zacznij obserwować nas:

Więcej informacji o naszej firmie i produktach można znaleźć tutaj:

Serwisant maszyn, lubuskie