Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Maszyn

Total-Pack Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72C

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń pakujących

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn

  • Udział w pracach związanych z instalacją nowych urządzeń

  • Przygotowywanie i wysyłki części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętność z zakresu elektromechaniki lub mechaniki

  • Mile widziane uprawnienia SEP „E” do 1 KV

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz dodatkowe wynagrodzenie od zrealizowanych Serwisów

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 30 letnim doświadczeniem

  • wdrożenie przez doświadczonych specjalistów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • samochód do celów służbowych

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie?

Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a ponadto jesteś osobą dobrze zorganizowaną.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy wiodącą Firmą w swojej branży, liderem dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu i logistyki. Istniejemy od 1989 r.

Przewiń do profilu firmy