Oferta pracy

Serwisant Maszyn

PAX PHUO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PAX PHU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki stali od 14 lat. Istniejemy i działamy od 2006 roku! W Polsce zainstalowaliśmy ponad 4500 urządzeń, nasza firma to 100% polski kapitał.

W zakres obowiązków serwisanta wchodzą:

  • miejsce pracy: cała Polska
  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn
  • naprawy maszyn
  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • wykonywanie instalacji rozruchowych maszyn u klientów i szkolenie pracowników w zakresie ich obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (min. zawodowe, mile widziane średnie)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi
  • umiejętność pracy ze schematami hydraulicznymi
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy lub w dziale utrzymania ruchu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy