Oferta pracy

Serwisant Maszyn

Voltapack - Bandall POLSKAO firmie

Voltapack - Bandall POLSKA

Gruszkowa 13

Poznań

Bandall Polska, to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn pakujących, jesteśmy dystrybutorem maszyn banderolujących Bandall w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn w zakładach klientów
  • Kontakt telefoniczny, mailowy z klientami, telefoniczne wsparcie techniczne
  • pomoc techniczna działu sprzedaży
  • Utrzymywanie i inwentaryzacja stanów magazynowych części zamiennych
  • Przygotowanie ofert na usługi serwisowe
  • wykonywanie rozruchu maszyn u klientów
  • Wsparcie działu sprzedaży

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywny język angielski w zakresie technicznym
  • Doświadczenie serwisowe/techniczne min. 2-letnie
  • Komunikatywność
  • Precyzyjność i dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera i programu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności prowadzenia samochodu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VOLTAPACK z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Voltapack z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy