Oferta pracy

Serwisant maszyn produkcyjnych działu obróbki tarcz

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek operacyjnego zespołu utrzymania ruchu podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo

  • Wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne

  • Realizujesz okresowe przeglądy

  • Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

  • Współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz

  • Jesteś członkiem zespołu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie: elektryk/mechanik

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych

Mile widziane

  • Zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Uprawnienia SEP

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Znajomość sterowania PLC i CNC

To oferujemy

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

• pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

• coroczny system podwyżek

• premie roczne

• system nagród KAIZEN

• pracę przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne

Stabilne zatrudnienie:

• bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

• pracę z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności

• możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

• darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

• karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

• dofinansowanie do kolonii dla dzieci

• bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

• ubezpieczenie grupowe

• prywatna opieka medyczna za 1 zł

• wczasy pod gruszą

• szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

Przewiń do profilu firmy