Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Maszyn Przemysłowych

CNC-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wodnika 50, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CNC-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wodnika 50

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie instalacji, napraw oraz przeglądów konserwacyjnych maszyn na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu automatyka, mechanika, elektryka,

  • Doświadczenie w pracy w serwisie urządzeń przemysłowych,

  • Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, elektryki, automatyki, hydrauliki siłowej, pneumatyki,

  • Chęć do zdobywania wiedzy z zakresu budowy maszyn,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnienia do 1kV,

  • Znajomość sterowań CNC,

  • Doświadczanie w kontaktach z klientami.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjny system premiowy.

CNC-PROJEKT - firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, autoryzowany przedstawiciel handlowy i serwisowy producentów maszyn do obróbki plastycznej metali, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Serwisant Maszyn Przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk "Aplikuj szybko".