Logo Pracuj.pl

Serwisant Maszyn

PAX PHUO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: cała Polska
  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn
  • naprawy maszyn
  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • wykonywanie instalacji rozruchowych maszyn u klientów i szkolenie pracowników w zakresie ich obsługi

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne (min. zawodowe, mile widziane średnie)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy lub w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi
  • umiejętność pracy ze schematami hydraulicznymi
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

PAX PHU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki stali od 15 lat. Istniejemy i działamy od 2006 roku! W Polsce zainstalowaliśmy ponad 5000 urządzeń, nasza firma to 100% polski kapitał.

Serwisant Maszyn, Szczecin