Oferta pracy

Serwisant maszyn

WW SERVICES PL sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Firma z długoletnią tradycją w zakresie serwisowania maszyn w obecnej chwili poszukuje pracowników na stanowisko:

Oczekiwania :

  • Dobra znajomość zagadnień mechaniki, automatyki, pneumatyki.
  • Zdolności manualne w montażu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodne porozumiewanie się, inny dodatkowy język będzie atutem.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów za granicę.
  • Ważny paszport lub chęć jego wyrobienia.

Zadania:

  • Dowiesz się wszystkiego na spotkaniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy .
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, oraz zaangażowania w pracy.
  • Nastawienie na długoterminową współpracę.
  • Niezbędne szkolenia.

Zgłoszenia CV prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793 660 889.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy