Logo Pracuj.pl

Serwisant maszyn

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie serwisowanie maszyn - sprężarek przewoźnych oraz generatorów prądu
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn
  • Diagnozowanie i naprawa uszkodzeń
  • Wstępne uruchamianie maszyn i szkolenie użytkowników
  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych
  • Praca w terenie, świadczenie usług u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie technicznego – technik/inżynier elektryk/mechanik
  • Doświadczenia w serwisie maszyn (doświadczenie w zakresie napraw maszyn, silników spalinowych, automatyki i elektroniki będzie dużym, dodatkowym atutem)
  • Gotowości do częstych podróży służbowych
  • Zaangażowania w pracę
  • Osobowości ukierunkowanej na klienta
  • Zdolności organizacyjnych i systematyczności w działaniu
  • Znajomości obsługi komputera
  • Łatwością w komunikacji i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogata oferta benefitów i świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia w kraju i zagranicą)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód, laptop, telefon, mobilny Internet

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Serwisant maszyn, wielkopolskie