Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant maszyn

Atlas Copco Polska Sp. z o.o. O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie serwisowanie maszyn - sprężarek przewoźnych oraz generatorów prądu

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn

  • Diagnozowanie i naprawa uszkodzeń

  • Wstępne uruchamianie maszyn i szkolenie użytkowników

  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych

  • Praca w terenie, świadczenie usług u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie technicznego – technik/inżynier elektryk/mechanik

  • Doświadczenia w serwisie maszyn (doświadczenie w zakresie napraw maszyn, silników spalinowych, automatyki i elektroniki będzie dużym, dodatkowym atutem)

  • Gotowości do częstych podróży służbowych

  • Zaangażowania w pracę

  • Osobowości ukierunkowanej na klienta

  • Zdolności organizacyjnych i systematyczności w działaniu

  • Znajomości obsługi komputera

  • Łatwością w komunikacji i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogata oferta benefitów i świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe)

  • Możliwości rozwoju (szkolenia w kraju i zagranicą)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód, laptop, telefon, mobilny Internet

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego