Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

HOVAL sp. z o.o.O firmie

5 5006 500 brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hoval - wiodący producent systemów grzewczych i wentylacyjnych z 75-letnim doświadczeniem poszukuje nowego członka zespołu do swojego polskiego oddziału

Czy jesteś osobą proaktywną, z ambicją do pracy nad zadaniami technicznymi w dziedzinie HVAC?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie pracę!

Dołącz do dynamicznego i zmotywowanego zespołu – wyślij swoje CV już dziś!

www.hoval.pl

Serwisant

Hoval - Serwisant

Poszukujemy pełnego zapału pracownika serwisu. Twoim zadaniem będzie zapewnienie wysokiej jakości obsługi posprzedażowej klienta, współpraca z serwisem wewnętrznym firmy oraz partnerami zewnętrznymi Hoval  Bądź częścią sukcesu, który osiągniemy razem z Tobą.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie istniejącymi instalacjami, uruchomieniami i konserwacją urządzeń firmy Hoval
  • Diagnozowanie usterek i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie raportów serwisowych w programie SAP
  • Przestrzeganie wszystkich firmowych zasad i wartości
  • Współpraca z zespołem technicznym i pozostałymi osobami w organizacji
  • Nadzorowanie pracy firm instalacyjnych (monitoring) podczas montażu
  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, testowania, konserwacji i serwisu (HVAC)
  • Mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy typu B, gotowość do podróży
  • Dyspozycyjność, nastawienie do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Praca w prestiżowym międzynarodowym środowisku korporacyjnym
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń i elastyczne godziny pracy
  • Korzystanie z domowego biura i firmowego notebooka, telefonu komórkowego, iPada, samochodu służbowego
  • Stałe szkolenia z technologii HVAC, możliwość rozwoju kariery międzynarodowej

Ogłoszenie archiwalne