Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Mechanik Elektronarzędzi

DOMITECH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 5005 500 brutto / mies.
  • Górzyskowo 2A
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Górzyskowo 2A

Bydgoszcz

Jeżeli interesujesz się naprawą urządzeń, elektronarzędzi, pojazdów? Masz dryg do naprawy, usuwania usterek? Budowa i działanie elektronarzędzi, urządzeń nie jest Tobie obca?

Szukamy właśnie Ciebie!

Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanika Serwisanta elektronarzędzi.

Główne zadania

  • Diagnostyka usterek oraz dokonywanie naprawy urządzenia
  • Ocena stanu technicznego elektronarzędzi i urządzeń

Idealny kandydat:

  • Posiada wiedzę teoretyczną i zdolności praktyczne związane z poprawnym obsługiwaniem i wykorzystywaniem elektronarzędzi
  • Potrafi odczytywać rysunki technicznie i schematy
  • Posiada doświadczenie w serwisowaniu elektronarzędzi
  • Odznacza się zdolnościami technicznymi, interesuje się tematyką techniczną
  • Uprawnienia SEP do 1 KV

Dlaczego warto ?

  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki umowy w firmie o ugruntowanej pozycji w branży elektronarzędzi

Ogłoszenie archiwalne