Serwisant Mechanik-Elektryk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 14.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą zgrzewarek do metali oraz projektowaniem i produkcją specjalizowanych stanowisk zgrzewalniczych. Naszymi klientami są firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    Serwisant (mechanik-elektryk)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Dyspozycyjność (jedno lub kilkudniowe wyjazdy serwisowe - Polska i świat)
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC oraz umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych i hydraulicznych

    Zakres obowiązków:

    • Naprawa i konserwacja urządzeń i stanowisk zgrzewalniczych
    • Prefabrykacja szaf elektrycznych
    • Budowa i montaż stanowisk zgrzewalniczych
    • Uruchomienia urządzeń do zgrzewania metali

    Oferujemy:

    • Dobre wynagrodzenie, premie i płatne nadgodziny
    • Umowę o pracę na pełny etat, (również na 3-miesięcznym okresie próbnym)
    • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.smoltech.pl, w celu zapoznania się z zakresem naszej działalności.
    bottom