Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Mechanik

BHS Corrugated PL

  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kolarska 11

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów technicznych urządzeń i maszyn do produkcji tektury falistej u klientów w Polsce i za granicą

  • Rozpoznanie i skuteczne usunięcie usterek w nagłych sytuacjach awaryjnych

  • Wsparcie technicznie naszych klientów

  • Instalacja nowych maszyn

  • Wsparcie klientów online/helpdesk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu mechaniki

  • Znajomość procesów mechanicznych

  • Konieczna dobra znajomość języków obcych: angielskiego oraz niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do częstych i długotrwałych krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

Oferujemy ciekawą, wymagajacą pracę w dynamicznym środowisku rozwojowego, stabilnego przedsiębiorstwa, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozszerzania wiedzy zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie w ciągu 14 dni CV w języku angielskim lub polskim poprzez przycisk Aplikuj.

BHS Corrugated Maschinen- und Anlagenbau GmbH, jeden z wiodących dostawców urządzeń i maszyn do produkcji tektury falistej, do swojej Filli w Polsce z siedzibą w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko: Serwisant - Mechanik.

Przewiń do profilu firmy