Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant / Mechanik Maszyn Budowlanych

KZN Rail Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Półłanki 25

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • na co dzień dbasz o to, żeby maszyny i sprzęty budowlane były sprawne – utrzymujesz je w stałej sprawności technicznej

  • pracujesz „na bazie” w Krakowie, mając do dyspozycji na prawdę dobry jakościowo sprzęt (w tym roku oddaliśmy do użytku nowy budynek – jest tam nie tylko nowoczesny warsztat ale i doskonałe zaplecze socjalne)

  • naprawiasz usterki, realizujesz przeglądy, remontujesz

  • zamawiasz części zamienne i materiały eksploatacyjne

  • prowadzisz prace serwisowe i konserwacyjne zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia

  • prowadzisz dokumentację wewnętrzną z wykonywanych napraw i konserwacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mechanik, elektryk, elektromechanik)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu eksploatacji maszyn

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność oraz aktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • gotowość do wyjazdów służbowych związanych z serwisem mobilnym na terenie Polski – kiedy zajdzie taka potrzeba (wyjazdy głownie jednodniowe)

Mile widziane

  • doświadczenie i wiedza w branży kolejowej

  • uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – jedna zmiana

  • stabilne zatrudnienie – szukamy kogoś na lata 😊

  • wynagrodzenie na poziomie 5 000 – 8 000 brutto + ryczałt

  • zespół zgranych ludzi, który wspiera i pomoże się wdrożyć

  • pracę w nowoczesnym budynku z doskonałym wyposażeniem socjalnym

  • szkolenia – podnoszące Twoją wiedzę i kwalifikacje

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci

  • prywatną opieka medyczna w LUX MED

  • kartę Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kim jesteśmy i co robimy? – Sprawdź! Spodoba Ci się!

Naszą specjalizacją jest budowa torów – kolejowych i tramwajowych. Potrafimy układać je wszędzie – na stalowych słupach, w budynkach, halach czy w terenie. Kiedy następnym razem wsiądziesz do tramwaju czy pociągu, pomyśl o nas – bo łączą nas te same tory.

A może połączy nas coś więcej?

Dołącz do KZN! Pracują z nami eksperci i specjaliści odpowiedzialni za przygotowanie i logistykę kontraktów, oraz ekipy budowlane, które przy użyciu specjalistycznego sprzętu, sprawiają, że plany stają się rzeczywistością.

Przewiń do profilu firmy