Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant-Mechanik Pojazdów

  • Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) we współpracy z duńską firmą Ramsdal Plus Job ApS pomaga znaleźć dobrą pracę na terenie Szwecji, Danii, Norwegii, a także Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku mechanik naczep samochodów ciężarowych w warsztatach naprawczych w Skandynawii (Dania, Szwecja), Finlandii, Holandii i Niemczech. Oferujemy pracę w dobrych i znanych serwisach.

    OBOWIĄZKI:

    • Konserwacja oraz renowacja naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
    • Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza, sprawdzanie naczep, prosta elektryka,
    • Serwisowanie i przygotowywanie naczep do trasy – naprawa zawieszenia, szybki serwis etc.,

    WYMAGANIA:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - konieczne
    • Doświadczenie jako mechanik pojazdów
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C oraz E)
    • Mile widziana umiejętność spawania oraz lakierowania
    • Gotowość do szybkiego wyjazdu

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
    • Możliwość wzięcia udziału w darmowym kursie na mechanika naczep: 10 dni, miejsce: Szczecin
    • Zapewnione zakwaterowanie
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
    • Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
    • Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
    • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
    • Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.”