Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant – Mechanik Przesiewaczy i Kruszarek

Powerstone Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i montaż mobilnych i stacjonarnych przesiewaczy i kruszarek oraz urządzeń im towarzyszących w zakładach klientów w całej Polsce

  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w naprawie maszyn przesiewających i kruszarek ( w tym też maszyn mobilnych)

  • Doświadczenie w serwisowaniu przynajmniej jednej z wymienionych marek urządzeń: POWERSCREEN, FINLAY, SANDVIK, METSO, MC CLOSKEY, RUBBLE MASTER, KIVERCO, SVEDALA, TESAB, PEGSON, KLEMMANN, TEREX ECO-TEC, EXTEC

  • Zainteresowania z zakresu budowy maszyn budowlanych

  • Znajomość hydrauliki siłowej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i poszukiwania niestandardowych rozwiązań

  • Nastawienie na współpracę, zaangażowanie i pomysłowość

  • Umiejętność komunikowania się

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w terenie– miejsce wykonywania pracy – teren całej Polski

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód serwisowy, laptop, telefon

  • Zdobycie ciekawych doświadczeń, niezapomniane wrażenia i relacje

  • Program wdrożenia do pracy i szkolenia zawodowe

O nas

Powerstone Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest prężną firmą handlową o stabilnej sytuacji finansowej, funkcjonującą kilkanaście lat na rynku.

Powerstone jest wyłącznym w Polsce, Czechach i Słowacji przedstawicielem marki Powerscreen, należącej do grupy Terex – światowego producenta maszyn do kruszenia i sortowania surowców mineralnych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT – MECHANIK PRZESIEWACZY i KRUSZAREK

Praca na terenie całej Polski.