Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Mechanik

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atut Rental Sp. z o.o.

    ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 28 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży
    i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę
    dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

    Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu (Kowale) jako:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • obsługa serwisowa maszyn u klienta w terenie,
    • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu w oddziale,
    • czyszczenie i konserwacja sprzętu,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • mile widziany 2-letni staż na stanowisku mechanik,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • interesujące warunki pracy,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, fundusz socjalny,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Pracownicy są naszą największą wartością!

    Wyślij swoje CV klikając przycisk APLIKUJ TERAZ!

    Dowiedz się o nas więcej: www.atutrental.com.pl

    ATUT RENTAL Twoim Atutem!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli w aplikacji:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

    Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: [email protected] Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: [email protected]

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Przetwarzanie jest niezbędne do dokonania czynności zmierzających do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody  (art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).

    Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

    Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie na aplikacji poniższej klauzuli.

    Klauzula zgody

    [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.