Oferta pracy

Serwisant - Mechanik

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Międzynarodowa firma z branży hydrauliki siłowej Manuli Fluiconnecto poszukuje na stanowisko:

SERWISANT - MECHANIK

Obowiązki:

  • Wymiana uszkodzonych przewodów, złączek, zaworów hydraulicznych oraz ich uszczelnień
  • Demontaż uszkodzonych siłowników, pomp oraz zaworów hydraulicznych
  • Kontrola maszyn pod względem uszczelniania oraz usuwanie nieszczelności
  • Wsparcie działów Utrzymania Ruchu klientów firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie techniczne (hydraulika siłowa, mechanika)
  • Znajomość budowy i funkcjonowania maszyn
  • Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Karta
    Multisport
  • Lunch Pack
    – dopłaty
    do posiłków
  • Ubezpieczenie
    grupowe
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Bony
    na święta
  • ZFŚS
    (m.in. wczasy
    pod gruszą)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podanym poziomem oczekiwanego wynagrodzenia całkowitego brutto z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą poniższego przycisku:

lub

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.
ul. Brzezińska 50
41-400 Mysłowice

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy