Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant mini żurawi

JEKKO Polska Sp. z o.o.O firmie

JEKKO Polska Sp. z o.o.

Okunin 21

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie wykrytych awarii

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn

  • regularne przeglądy techniczne sprzętu

Nasze wymagania

  • poziom wykształcenia: minimum zawodowe, preferowane średnie techniczn/wyższe

  • znajomość mechaniki i elektryki

  • znajomość hydrauliki siłowej

  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń hydraulicznych, elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • chęć przyuczenia do obsługi mini żurawi Jekko

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • praca na miejscu i w delegacji

  • pełen etat pracy

Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości mini żurawi JEKKO.

Jekko jest wiodącym na świecie producentem mini dźwigów z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży urządzeń do podnoszenia i przenoszenia.

Przewiń do profilu firmy