Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Mobilny Maszyn CNC

  • Legnica, Lubin, Jawor, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Co nas wyróżnia?
    Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 28 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy
    nabór na stanowisko:

    SERWISANT MOBILNY MASZYN CNC
    miejsce pracy: siedziba firmy Legnica, miejsce pracy cała Polska

    Opis stanowiska:

    • naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych;
    • montaż nowych maszyn CNC;
    • prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów.

    Wymagania:

    • poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół;
    • wykształcenie techniczne (min. zawodowe);
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
    • znajomość rysunku technicznego;
    • wiedza z zakresu podstawowej mechaniki i elektryki;
    • uprawnienia elektryczne E1;
    • prawo jazdy kategorii B;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
    • wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalna;
    • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji;
    • szkolenia krajowe i zagraniczne;
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
    • pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport;
    • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eckert Automatyka Spawalnicza Spółka z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eckert Automatyka Spawalnicza Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ul.Pawicka 4c, 59-220 Legnica.