Oferta pracy

Serwisant Mobilny

Hendi Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • samodzielne diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych

  • raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych

  • montaż urządzeń w lokalach gastronomicznych

  • budowanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w serwisowaniu sprzętu gastronomicznego

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

  • uprawnienia F-Gazy będą znaczącym atutem

  • wysoka dyscyplina pracy

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód i telefon

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • integracyjne spotkania po pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Hendi Polska Sp. z o.o.

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od ponad 16 lat. Ale nie jesteśmy sami. Tworzymy międzynarodową grupę Hendi. Czerpiemy z globalnego doświadczenia marki i dobrze rozumiemy potrzeby profesjonalistów. To przekłada się na naszą pozycję lidera w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy w e-commerce (nowoczesny sklep online: www.hendi.pl), w sklepach stacjonarnych i poprzez sieć dystrybutorów.

Stawiamy na profesjonalizm i wyprzedzamy trendy, a nasz zespół to zgrany team.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Szukamy zaangażowanych osób, które razem z nami będą tworzyły nową jakość w gastronomii.

Przewiń do profilu firmy