Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Mobilny

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-07-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań medycznych i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej na rynku polskim. Przez ostatnie 20 lat z naszych rozwiązań skorzystało przeszło 6000 lekarzy, diagnostów i menedżerów placówek medycznych. Stale rozwijamy nasze produkty oraz poszerzamy sieć przedstawicieli, którzy wspierają naszych klientów pomagając im w ich rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych.

    W związku z nową strategią rozwoju do naszego zespołu poszukujemy
    osób zainteresowanych stałą współpracą jako:

    Opis stanowiska:

    Osoba na stanowisku młodszy specjalista ds. serwisu odpowiada za wykonywanie usług serwisowych aparatów ultrasonograficznych w placówkach medycznych na podległym sobie terenie.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziani absolwenci techników elektrycznych lub elektronicznych)
    • znajomość jęz. Angielskiego – poziom podstawowy
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań
    • doświadczenie w pracy jako serwisant sprzętu elektronicznego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • auto służbowe wraz z kartą paliwową
    • telefon i komputer służbowy
    • opiekę medyczną dla Ciebie i twojej rodziny
    • dofinansowanie do nauki języka
    • ubezpieczenie grupowe
    • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, tworzonej przez zespół pasjonatów nowoczesnej aparatury medycznej i nowoczesnych rozwiązań dla medycyny

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1”.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.