Oferta pracy

Serwisant mobilny zabudów pojazdów komunalnych

Zoeller Tech Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwisowa i naprawy zabudów pojazdów komunalnych

  • naprawa układów mechanicznych, elektrycznych, hydrauliki siłowej oraz pneumatycznych zabudowy

  • współpraca z doradcą serwisowym

  • techniczne wsparcie użytkowników zabudów

  • praca w siedzibie klienta, wyjazdy w promieniu około 200 kilometrów od miejsca zamieszkania

  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej

  • uzupełnianie stanów magazynowych

  • dbanie o powierzone mienie i wyposażenie techniczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe mile widziane kierunki mechaniczne i elektrotechniczne

  • doświadczenie w naprawianiu maszyn i urządzeń

  • umiejętność montażu i naprawy układów elektrycznych oraz hydrauliki siłowej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz hydraulicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office

  • gotowość do wyjazdów służbowych i samodzielnej pracy w terenie

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, samochód służbowy, komputer, telefon

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • szkolenie wdrażające do pracy w serwisie najbliższym miejsca zamieszkania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy