Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant mobilny zabudów samochodów specjalnych

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZOELLER TECH Sp. z o.o. należąca do grupy Zoeller-Kipper GmbH, jednego z europejskich liderów z branży pojazdów komunalnych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na następujące stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • obsługa serwisowa zabudów samochodów specjalnych (śmieciarek, zamiatarek):
      hydraulika, pneumatyka i elektryka
    • współpraca z doradcą serwisowym
    • praca w terenie, w promieniu około 200 kilometrów od miejsca zamieszkania
    • uzupełnianie stanów magazynowych
    • uzupełnianie dokumentacji serwisowej
    • dbanie o powierzone mienie i wyposażenie techniczne

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie – mechaniczne, elektrotechniczne, automatyka przemysłowa
    • zmysł techniczny
    • umiejętność czytania schematów, elektrycznych, hydraulicznych
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • samodzielność
    • znajomość branży komunalnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, samochód służbowy, komputer, telefon
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • specjalistyczne szkolenia techniczne, miesięczne szkolenie wstępne w oddziale serwisowym firmy
    • z zapewnionym zakwaterowaniem, szkolenie do wyboru w woj. pomorskim lub mazowieckim
    • lub śląskim
    • dodatki socjalne: dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do wczasów, bony na święta, pakiety medyczne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłego procesu rekrutacji.