Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Montaż urządzeń

ACTIVUS Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy  do montażu  profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.  Miło widziane doświadczenie w branży, choć nie jest niezbędne.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia elektryczne

  • (praca  w całym kraju), wszystkie weekendy wolne

  • zdolność do współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • Oferta:

  • Oferujemy stałą i stabilną pracę.

  • Zapewniamy szkolenia u producentów sprzętu i zdobycie brakujących

  • uprawnień na koszt firmy.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

O nas

Firma wyspecjalizowana w wyposażaniu profesjonalnych zapleczy gastronomicznych od 1990 roku.