Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Montażysta

Freiberger Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • montaż i serwis elektronicznych i mechanicznych systemów kontroli dostępu,

  • wsparcie techniczne dla klientów w zakresie produktów i usług firmy,

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów,

Nasze wymagania

  • zmysł techniczny,

  • umiejętności ślusarskie,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności manualne,

  • prawo jazdy kat.B.

Mile widziane

  • licencja II stopnia zabezpieczeń,

  • umiejętności z zakresu podłączeń nisko-prądowych.

To oferujemy

  • Praca na podstawie umowy o pracę w firmie z tradycjami – stabilna pozycja na rynku,

  • Możliwość rozwoju + szkolenia na każdym etapie kariery,

  • pracę pełną wyzwań,

  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi,

  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole,

  • Kawa, herbata, napoje i nie tylko,

  • Upominki świąteczne,

  • Terminowe wynagrodzenia,

  • Premie uznaniowe adekwatne do zaangażowania,

  • Przyjazna atmosfera pracy.

Firma ABC Zabezpieczeń od 30 lat działa na terenie Polski. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu firm i osób prywatnych.

Od lat wprowadzamy na rynek nowoczesne, intelektualne mechaniczno-elektroniczne systemy zabezpieczeń.

Jesteśmy w naszym fachu nr1 w Polsce i mamy ambicje pozostać nim również w przyszłości.

Zajmujemy się montażem i serwisem elektronicznych i mechanicznych systemów kontroli dostępu. Z powodzeniem pomagamy również wszystkim, którzy nie mogą dostać się do mieszkania, chcą wymienić zamki czy zatrzasnęli kluczyki w samochodzie.

Szukamy technika który wzmocni nasze szeregi i będzie godnie reprezentował naszą firmę u klienta.

Zapewniamy atrakcyjny zawód z przyszłością - intermedialna elektronika w coraz większym stopniu wspiera mechanikę, przez co nowoczesne zabezpieczenia stają się dla klienta coraz bardziej atrakcyjne.

Poprzez systematyczne szkolenia i wdrażanie nowych rozwiązań zabezpieczeń oraz codzienny kontakt z nowymi klientem, praca u nas nigdy nie staje się nudna.

Posiadasz prawo jazdy? Masz zdolności manualne? Jesteś otwarty na kreatywną pracę w umotywowanym zespole ? Wyślij swoje CV do nas!

Przewiń do profilu firmy