Oferta pracy

Serwisant - Montażysta

ABC ZabezpieczeńO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma ABC Zabezpieczeń od 25 lat działa na terenie Polski. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu firm i osób prywatnych.

Od 25 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne, intelektualne mechaniczno-elektroniczne systemy zabezpieczeń.

Jesteśmy w naszym fachu nr1 w Polsce i mamy ambicje pozostać nim również w przyszłości.

Zajmujemy się montażem i serwisem elektronicznych i mechanicznych systemów kontroli dostępu. Z powodzeniem pomagamy również wszystkim, którzy nie mogą dostać się do mieszkania, chcą wymienić zamki czy zatrzasnęli kluczyki w samochodzie.

Szukamy technika który wzmocni nasze szeregi i będzie godnie  reprezentował naszą firmę u klienta.

Zapewniamy atrakcyjny zawód z przyszłością - intermedialna elektronika w coraz większym stopniu wspiera mechanikę, przez co nowoczesne zabezpieczenia stają się dla klienta coraz bardziej atrakcyjne.

Poprzez systematyczne szkolenia i wdrażanie nowych rozwiązań zabezpieczeń oraz codzienny kontakt z nowymi klientem, praca u nas nigdy nie staje się nudna.

Posiadasz prawo jazdy? Masz zdolności manualne? Jesteś otwarty na kreatywną pracę w umotywowanym zespole ? Wyślij swoje CV do nas!

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisku serwisant - montażysta.

Zakres obowiązków (po odbytym szkoleniu):

  • montaż i serwis elektronicznych i mechanicznych systemów kontroli dostępu,
  • wsparcie techniczne dla klientów w zakresie produktów i usług firmy,
  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów.

Wymagania:

Oczekiwane wymagania to:

  • zmysł techniczny,
  • umiejętności ślusarskie,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności manualne,
  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • licencja II stopnia zabezpieczeń,
  • umiejętności z zakresu podłączeń nisko-prądowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • stały sukcesywny rozwój,
  • podstawowe wynagrodzenie plus przejrzysty system premiowania adekwatny do osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie cv za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizm, procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochron* danych osobowych (Oz. Ustaw z 2018. poz. 1000) oraz zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO)).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji, procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018. poz. 1000) oraz zgodnie r Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy