Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Montażysta

"MODERN-EXPO" S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentów związanych z realizacją umów serwisowych

  • Realizacja czynności administracyjnych (fakturowanie, nadzór nad poprawnością prowadzenia przez pracowników kart przebiegu pojazdów, rozliczanie zaliczek i delegacji)

  • Montaż i serwis wyposażenia obiektów w tym boksów kasowych dla Klientów zgodnie z planem realizacji

  • Naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną wyposażenia sklepów

  • Obsługa wykonywanych zleceń i prac serwisowych

  • Kontakt z klientami, partnerami oraz podwykonawcami

  • Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie planowania obsługi serwisowej

  • Terminową realizację powierzonych prac monterskich w oparciu o przyjęte standardy Firmy

  • Kompleksowe wsparcie techniczne Klientów w zakresie zleconych realizacji

  • Obsługa narzędzi elektrotechnicznych, urządzeń technicznych i elektronicznych

  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu urządzeń chłodniczych

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi (aktualne uprawnienia SEP mile widziane)

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Dokładność, skrupulatność, umiejętność ustalania priorytetów i wykonywania wielu czynności jednocześnie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju

  • Prawo jazdy kategorii B (uprawnienia na wózki widłowe - UDT mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę w Firmie będącej liderem w swojej branży (odziały w 6-krajach, ponad 3000 Pracowników)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Nowoczesne zaplecze biurowe oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy, bogaty pakiet socjalny, w tym: dofinansowanie do kursów językowych, posiłków, możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz licznych benefitów w systemie kafeteryjnym, regularne spotkania integracyjne

"MODERN-EXPO" S.A.

Czym żyje nowoczesny handel detaliczny? Szybkimi zmianami. Innowacjami, które transformują doświadczenie klientów. Atmosferą, która buduje zaufanie i zaangażowanie. Taka jest rzeczywistość, w której dzisiaj pracujemy. To nam jednak nie wystarcza. Nieustannie zadajemy sobie pytanie: kim będzie konsument przyszłości? Jaka będzie wyglądała sprzedaż detaliczna przyszłości? Jak możemy zmienić biznes naszych partnerów i stworzyć nowe doświadczenia konsumenckie dla kupujących z całego świata?

To podejście sprawiło, że Modern Expo od ponad 25 lat jest globalnym dostawcą i liderem zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia sklepów. Aktualnie dostarczamy je dla partnerów z ponad 70 krajów. Wybraliśmy ścieżkę agenta zmian.

Jeśli chciałbyś/-abyś odpowiedzieć wspólnie z nami na te oraz wiele innych pytań i stać się jednym z agentów zmiany, dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy