Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Montażysta

Anwa-Tech sp. z o.o.O firmie

  • Sulejówek, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Anwa-Tech sp. z o.o.  zajmująca się kompleksowym wyposażaniem warsztatów, działająca na rynku polskim od ponad 30 lat, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa zapytań technicznych i serwisowych klientów firmy
  • wsparcie telefoniczne i mailowe klienta
  • naprawa urządzeń warsztatowych takich jak montażownice do kół, wyważarki do kół, podnośniki samochodowe i stacje klimatyzacji A/C
  • skrupulatność w realizacji zleceń serwisowych
  • zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, kandydatom z mniejszym doświadczeniem oferujemy możliwość przeszkolenia
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (znajomość budowy i działania układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych)
  • znajomość budowy warsztatowych urządzeń elektro-mechanicznych (montażownice, wyważarki, podnośniki samochodowe, stacje klimatyzacji A/C)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność na stanowisku
  • dobra znajomość pracy w środowisku Windows
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
  • sprzęt niezbędny do realizacji powierzonych zadań
  • praca w przyjaznej atmosferze w rodzinnej firmie z tradycjami
  • udział w realizowanych szkoleniach
Oferty (CV) prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz 833)”

Ogłoszenie archiwalne