Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant-montażysta w dziale dużego wyposażenia

NTS Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja kabin lakierniczych, stref przygotowawczych, instalacji spr. powietrza oraz innych urządzeń z tzw. dużego wyposażenia serwisów blacharsko-lakierniczych.

  • Serwis urządzeń lakierniczych.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień elektrycznych,

  • prawo jazdy kategorii B lub C

  • gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie całej Polski wyjazdy od jednego do pięciu dni w tygodniu),

  • zdolności manualne

  • odpowiedzialność (praca samodzielna),

  • obowiązkowość,

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne

  • znajomość palników olejowych i gazowych

  • znajomość automatyki przemysłowej

  • doświadczenie przy instalacji podobnych urządzeń (systemy grzewcze i wentylacyjne).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

NTS – Narzędzia i Technika Serwisowa,

Firma z grupy Auto Plast Produkt działająca w branży napraw blacharskich i lakierniczych, dystrybutor wielu renomowanych producentów jak USI Italia, Blackhawk, Cebora, Tecna, Telwin

www.nts.com.pl

Przewiń do profilu firmy