Logo Pracuj.pl

Serwisant-montażysta w dziale dużego wyposażenia

NTS Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń lakierniczych i blacharskich.
  • Instalacja kabin lakierniczych, stref przygotowawczych, instalacji spr. powietrza oraz innych urządzeń z tzw. dużego wyposażenia serwisów blacharsko-lakierniczych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B lub C
  • gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie całej Polski, wyjazdy od jednego do pięciu dni w tygodniu)
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność (praca samodzielna)
  • obowiązkowość,

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne
  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • znajomość palników olejowych i gazowych
  • znajomość automatyki przemysłowej
  • doświadczenie przy instalacji podobnych urządzeń (systemy grzewcze i wentylacyjne)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

NTS – Narzędzia i Technika Serwisowa,

Firma z grupy Auto Plast Produkt działająca w branży napraw blacharskich i lakierniczych, dystrybutor wielu renomowanych producentów jak USI Italia, Blackhawk, Cebora, Tecna, Telwin

www.nts.com.pl

Serwisant-montażysta w dziale dużego wyposażenia, Olsztyn