Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Monter - Elektronik

  • Kraków, Morawica (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży oświetleniowej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    vv
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie list produkcyjnych
    • montaż, znakowanie, pakowanie elementów systemów
    • kontrola jakości produkowanych urządzeń i systemów
    • uruchamianie, serwisowanie urządzeń i systemów

    Wymagania:

    • znajomość podstawowych zagadnień elektroniki
    • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
    • zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    • dokładność, samodzielność oraz dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień z branży

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • zatrudnienie na pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    • przyjazną atmosferę
    • dofinansowanie do karty sportowej

    Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, przez TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail [email protected].

    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem danych osobowych jest TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. z siedzibą w: Morawicy, Morawica 355 („Administrator”):

    1. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził(a) Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne.
    3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje CV, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania CV.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
      - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
      - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
      - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.