Logo Pracuj.pl

Serwisant/Monter klimatyzacji i wentylacji HVAC

Adetronik Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika należało będzie wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych split/vrf/vrv i wentylacyjnych, montaże, samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zawodzie min. 1 rok (przeglądy, montaże, naprawy klimatyzacji i urządzeń wentylacyjnych)
  • uprawnienia FGAZ – mile widziane
  • uprawnienia SEP kat. 1,2,3 - mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę uzależniona od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy)
  • stabilne warunki zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku)
  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy
  • samochód służbowy z pełnym wyposażeniem
  • udział w szkoleniach autoryzacyjnych
  • możliwość korzystania z pakietu: medycznego, sportowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Adetronik Sp. z o. o.

Adetronik Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, realizującą swoje usługi na terenie całej Polski

Serwisant/Monter klimatyzacji i wentylacji HVAC, Łódź