Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Monter Klimatyzacji / Wentylacji

EVEREST INVESTMENT Sp. z o.o.

Julianowska 43

Julianów (pow. piaseczyński; gm. Piaseczno)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji klimatyzacyjnych typu SPLIT, Multi SPLIT, VRV, klimatyzacji precyzyjnej;

  • Serwis i naprawy w zakresie klimatyzacji i wentylacji;

  • Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych oraz sporządzanie protokołów;

  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami;

  • Opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, usuwanie awarii, diagnostyka, naprawa.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B;

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Uprawnienia SEP i F-GAZ;

  • Doświadczenie w serwisowaniu oraz montażu systemów;

  • klimatyzacji i wentylacji;

  • Wiedza techniczna z zakresu napraw, montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i posiadanej wiedzy;

  • Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Firmowy telefon, samochód, premie.

Everest Investment Sp. z o.o. od 2013 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej.

Gwarantuje wysoki poziom obsługi handlowej oraz serwisowej. Dzięki potencjałowi, jakim jest wykwalifikowana kadra, jesteśmy w stanie zrobić WSZYSTKO.

Przewiń do profilu firmy