Oferta pracy

Serwisant – Monter maszyn CNC

EURO ARSS S C NOWAK PRZEMYSŁAW ANTOSIAK DANIELO firmie

4 000 brutto / mies.
  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn kamieniarskich włoskich producentów

  • kompletna instalacja wraz z przeszkoleniem personelu

  • serwis zainstalowanych maszyn ze wsparciem pomocy technicznej włoskich parterów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego

  • podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych

  • znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i automatyki

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B (praca na terenie całego kraju)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub w branży mechanicznej

  • umiejętność organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • umowę o prace

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością awansu,

  • elastyczne godziny pracy w systemie od poniedziałku do piątku

  • rozwój poprzez szkolenia w Polsce i za granicą

  • ciekawa praca na trenie całego kraju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • samochód służbowy

EURO ARSS S C NOWAK PRZEMYSŁAW ANTOSIAK DANIEL

Firma handlowa z siedzibą w Strzegomiu zajmująca się od wielu lat zaopatrzeniem w branży kamieniarskiej i działająca na ternie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy