Logo Pracuj.pl

Serwisant / Monter maszyn do recyklingu

BERGMANN POLSKAO firmie

BERGMANN POLSKA

Kolista 105C

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza oraz naprawa maszyn
  • Montaże / instalacje maszyn
  • Przeglądy okresowe
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi maszyn
  • Praca o charakterze wyjazdowym na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw elektryki, automatyki, hydrauliki
  • Podstawy spawania mile widziane
  • Znajomość czytania schematów hydraulicznych / elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (poniedziałek - piątek)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego mile widziane

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań, dająca dużo satysfakcji.
  • Praca w małym zespole w którym cenimy sobie uczciwość, zaangażowanie oraz dobrą atmosferę.
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia (łącznie z telefonem, komputerem i samochodem).

Poszukujemy osoby na stanowisko: serwisant / monter maszyn do recyklingu.

Praca o charakterze wyjazdowym na terenie całej Polski.

Gwarantujemy pracę w ciekawym i różnorodnym środowisku branży recyklingowej oraz gospodarki odpadami. Praca pełna wyzwań i dająca dużo satysfakcji z realizowanych zadań - bez monotonii.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne!

Serwisant / Monter maszyn do recyklingu, Kolista 105C, Bielsko-Biała